Weryfikacja profilu

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i komfort użytkowania Darln – obowiązuje 3 etapowy proces weryfikacji użytkownika.

Pierwszym etapem jest sprawdzanie czy dane nowego użytkownika widnieją już przypisane pod innym kontem. Ma to na celu wykluczenie ewentualnych problemów związanych z duplikacją kont.

Konto po raz drugi weryfikujemy podczas jego zakładania dzięki wiadomość rejestracyjnej na email. Jeśli logowanie odbywa się przez portal społecznościowy – konto jest weryfikowane u naszych partnerów obsługujących mechanizm logowania. (na przykład Google lub Facebook)

Użytkownik po raz trzeci weryfikowany jest przy pomocy „zdjęcia gestu”. Tak doprecyzowany system weryfikacji pozwala nam podstawowo zweryfikować nowych użytkowników. Na tym proces weryfikacji konta jednak się nie kończy.

Te podstawowe kroki pozwalają na poprawne zalogowanie się oraz użytkowanie aplikacji. Aby posiadając typ konta Patron odblokować możliwość zbierania kredytów oraz ich wymiany, wymagane są przynajmniej poprawnie ukończone 4 typy weryfikacji konta.

Niekiedy nieokreślona grupa kont będzie profilaktycznie sprawdzana przez zespół obsługi Darln celem wyeliminowania fałszywych kont z nieprawdziwymi danymi.

Czy ten artykuł był pomocny?
TakNie