Odkrywanie

Odkrywanie to jedna z podstawowych funkcji aplikacji Darln, pozwalająca Ci na poznawanie nowych osób na podstawie Twojej lokalizacji oraz preferencji.

Wszyscy nasi zarejestrowani użytkownicy z typem konta Patron to prawdziwe osoby zweryfikowane przynajmniej czterema metodami takimi jak na przykład połączenie konta społecznościowego lub zweryfikowanie numeru telefonu.

Dokonujemy wszelkich starań w celu utrzymania bezpieczeństwa naszej społeczności. Dlatego przykładamy wielką wagę do wszystkich zgłoszeń wskazujących na osoby nieprzestrzegające regulaminu. Pamiętaj aby zgłosić nam każde nieregulaminowe lub nietypowe zachowanie użytkowników Darln.

Odradzamy spotykania się z obcymi osobami w prawdziwym życiu, natomiast jeżeli podejmiesz już decyzję o spotkaniu – pamiętaj aby zachować szczególną ostrożność. Poinformuj kogoś z bliskich o takim spotkaniu, opisz z kim, gdzie, o której godzinie i na jak długo planujesz się spotkać. Na spotkanie wybierz miejsce publiczne tak aby w pobliżu znajdował się ktoś kto mógłby udzielić Ci ewentualnej pomocy. 

Czy ten artykuł był pomocny?
TakNie