Centrum Wsparcia


Witamy w Centrum Pomocy Darln! Zdajemy sobie sprawę, że Twoja obecność tutaj spowodowana jest zaistniałym problemem podczas korzystania z naszej aplikacji. Z góry przepraszamy Cię za tą niedogodność. Pragniemy, aby Twoje doświadczenia podczas użytkowania Darln były pozytywne oraz przebiegały bez żadnych przeszkód.

Skrupulatnie testujemy naszą platformę na każdym etapie jej tworzenia i cały czas jesteśmy w trakcie jej doskonalenia. Zależy nam, aby wszystko mogło działać jak najlepiej, dlatego też wprowadziliśmy system zgłoszeniowy, dzięki któremu możesz wysłać do nas zgłoszenie dotyczące napotkanego błędu. Każde takie zgłoszenie będzie miało przydzielony unikalny numer, dzięki któremu będziesz miał możliwość obserwowania naszych postępów oraz ciągłego kontaktu z nami.

System jest skonfigurowany tak aby każdy posiadał dostęp do swoich archiwalnych zgłoszeń. Zdajemy sobie sprawę, że wysłanie do nas zgłoszenia wymaga poświęcenia Twojego czasu, ale to właśnie dzięki Tobie możemy wciąż ulepszać naszą aplikację, za co bardzo dziękujemy!

Logowanie do systemu zgłoszeniowego odbywa się przy użyciu konta Darln.

Czy ten artykuł był pomocny?
TakNie